פיקוח עליון

פיקוח עליון – העין הפקוחה שלכם בתהליך הבניה

תהליך בנייה, הוא תהליך ארוך, מורכב ומעורבים בו גורמים שונים בעלי אינטרסים מנוגדים. כאשר אתם יוצאים לדרך מאתגרת כזאת, הדרך היחידה לישון באמת בשקט היא לקחת לצדכם איש מקצוע המכיר את התהליך מכל הזוויות האפשריות, או בקיצור – מפקח, אשר יבצע עבורכם פיקוח עליון.
למפקח תואר בהנדסה אזרחית והוא משמש כאיש שלומו וכעינו הפקוחה של הלקוח. המפקח מוודא כי האינטרסים של הלקוח נשמרים לכל אורך הדרך. שירות חיוני זה נמצא בסל השירותים שאנו ב-Four שמחים להעניק ללקוחותינו והוא אחד השירותים המשתלמים ביותר למי שמשכיל להיעזר בו.

כסף קטן – אפקט גדול

מפקח נוכח באתר בתדירות שבועית ובצמתים קריטיים, מאתר בעיות ופותר אותן בטרם יפגעו באיכות הבניה, בלוחות הזמנים ולבסוף בכיסו של הלקוח. עלות פיקוח עליון עומדת על אחוזים בודדים מסך תקציב הפרויקט והיא בטלה בשישים כאשר לוקחים בחשבון את פוטנציאל הנזק ועוגמות הנפש שהיא חוסכת. לזה בדיוק קוראים כסף קטן שיוצר אפקט גדול.

מפקח עליון – אתכם לאורך כל תהליך הבנייה

לפיקוח העליון תפקיד קריטי לכל אורך תהליך הבנייה, לכן מומלץ מאוד להכניס לתמונה מפקח עליון בשלב מוקדם ככל האפשר. לפניכם "על קצה המזלג" תפקידי המפקח העליון לאורך התהליך:

  • שלב התכנון הראשוני – איתור בעיות וכשלים על הנייר וטיפול בהם.
  • שלב בניית התקציב לפרויקט – בדיקת היתכנות תקציבית, צמצום עלויות בלתי צפויות מראש (בצ"מ) למינימום וניהול נכון של תזרים הפרויקט מול כל הגורמים המעורבים.
  • שלב ההתקשרויות עם קבלנים – יצירת הסכמים המגנים על הלקוח והכנסת כל הסעיפים המשמעותיים להתקשרות על מנת לכסות את כל מגוון המצבים שעלולים להתרחש
  • שלב הביצוע – פיקוח שבועי שוטף אחר הביצוע, איתור תקלות ו"עיגולי פינות" של בעלי מקצוע, בדיקת היתכנות של שינויים אדרכיליים ובדיקת עלויות של תוספות ושינויים, ועוד.
  • שלב הגמר – חתימה על פי חוק כ"אחראי לביקורת", נדרשת על מנת שניתן יהיה לקבל טופס 4 ולאכלס את המבנה.

גם בפיקוח עליון אפשר לבנות עלינו!

רגע לפני שיוצאים לדרך עם פרויקט בנייה חדש, זה הזמן להכניס לתמונה פיקוח עליון, כדי לדעת שיש מי ששומר על האינטרסים שלכם. מאחורינו ב- Four ניסיון עתיר שנים בכל הזויות של עולם הבנייה, הן בתכנון, הן ביזמות, הן בקבלנות והן בפיקוח. רק מי שמכיר את ה"מטבע" מכל צדדיו, יודע איך להגן על האינטרס של הלקוח. בשורה התחתונה, מדובר בשירות שעלותו נמוכה, אשר נותן אפקט ענק ויוצר חווית בניה נעימה ללקוח.
חישבו חכם, השאירו את עבודת הפיקוח למי שבאמת מבין בה ותנו לעצמכם "פור" אמיתי בזמן ובכסף. נשמח לסייע לכם.

נושאים נוספים

לפרטים ומידע נוסף צרו עמנו קשר