תכנון אדריכלי והנדסי לתוספות בניה

כי הפרטים הקטנים עושים את ההבדל…

הוצאת היתר לתוספת בנייה מחייבת תוכנית אדריכלית ואישור מהנדס. פנייה נפרדת לכל גורם היא מסובכת, יקרה ואורכת זמן רב. לא אצלנו. ב- Four ממתינים לכם כל השירותים תחת קורת גג אחת – החברה מספקת שירותי תכנון אדריכלי והנדסי לתוספות בנייה, כמו גם שירות מנהלי לקידום הרישוי.

תוספת בנייה נועדה לשפר את איכות חייכם ובמקביל להגדיל את ערך הנכס שברשותכם בהתאמה לאחוזי הבנייה המוגדרים בתכנית המתאר העירונית. לעיתים, בעלי נכסים המעוניינים בתוספת בנייה, מגלים שאינם יכולים לבצעה, שכן כל זכויות הבנייה בנכס כבר מוצו. במקרים אלה כדאי להכניס לתמונה גורם מקצועי העוסק בתחום, שכן על ידי יישום של חוקים מסוימים ניתן לקבל היתרי בנייה ללא הצגת האחוזים הנדרשים.

אנו מציעים ללקוחותינו ליווי צמוד לכל אורך תהליך התכנון והבנייה, הנשען על ניסיון וידע מצטבר בכל הקשור לתוספות בנייה. אצלנו תמצאו One Stop Shop, הכולל תכנון אדריכלי, תכנון קונסטרוקטיבי, טיפול בהיתר בנייה וליווי ופיקוח על תהליך הביצוע.

השירות האדריכלי של Four – מתכננים את ההרמוניה בבית

תפקידו של האדריכל המלווה את התהליך הוא להתאים באופן מיטבי את התוספת למבנה הקיים, כך שתהיה התאמה פונקציונלית, שתיווצר קומפוזיציה נכונה ושהתוספת תביא עמה ערך מוסף ולא תראה כמו "טלאי" או תזיק למבנה הקיים. האדריכל רואה את התמונה הכוללת, מוודא שהתוספת חיה בהרמוניה עם החלל כולו, וכמובן שהיא תיבנה בהתאם לכל דרישות החוק.
ל-Four צוות של אדריכלי "בית" העובדים עם החברה באופן שוטף ומספקים ללקוחותיה שירותי תכנון מלאים.

השירות ההנדסי של Four – מקצוענות מהיסודות
לאחר שלב התכנון של תוספת הבניה, יש צורך לבדוק היבטים הנדסיים שונים. בדיקות אלה מבוצעות על ידי מהנדס אזרחי בעל רישיון, אשר מורשה גם לחתום על התוכניות טרם הגשת הבקשה להיתר. כך למשל, אם מדובר בתוספת ממ"ד על המהנדס לבדוק את חיזוק הבטונים. יש להוכיח גם כי הממ"ד נבנה בהתאם לתקן הישראלי המחייב ובהתאם להוראות פיקוד העורף.
"מהנדסי הבית" שלנו מנוסים ומיומנים בכל הנדרש במסגרת התהליך ומאפשרים ללקוחות הגשת בקשות להיתרי בניה באופן המקצועי ביותר.

זקוקים לתכנון אדריכלי והנדסי לתוספת בנייה? צרו עמנו קשר ותקבלו מענה מלא בכתובת אחת.

לפרטים ומידע נוסף צרו עמנו קשר