הדרך היעילה לטופס 4 וטופס 5

חסכו מעצמכם את כאב הראש…

הוצאת טופס אכלוס הידוע בכינוי "טופס 4" ותעודת גמר ("טופס 5") היא אחד המכשולים הגדולים הממתינים למי שנמצא בסוף תהליך בנייה. טפסים אלה מאפשרים לחבר את הבית לרשת החשמל, המים והתקשורת ולאכלס את המבנה.
כדי להשיג את הטופס המיוחל, מחלקות רבות ברשות המקומית צריכות לאשר כי הבנייה בוצעה על פי ההיתר ולעיתים מדובר בעשרות רבות של סעיפים שיש להחתים – תברואה, מים, מדרכות, פיתוח, גנים ונוף, ועוד ועוד…
כיום, לקוחות פרטיים וקבלנים כבר יודעים כיום שאין צורך להשקיע זמן מיותר בהתרוצצות אחר חתימות המחלקות השונות ובמקום ניתן ומומלץ לפנות לגורם מקצועי שיטפל בנושא.
הניסיון שצברנו בהפקת טפסי אכלוס מול רשויות מקומיות שונות, מיעל ומקצר את התהליך משמעותית וכמובן חוסך לכם זמן יקר וריצות. זאת, בזכות העובדה שאנו בקיאים באופן התקשורת הנכון עם כל מחלקה ברשות המקומית ומבינים לעומק את דרכי הפעולה של כל יחידה מאשרת.
אנשים רבים אף מגיעים למצב של מגורים בבית ללא טופס 4 ועלולים להימצא במצב לא נעים מול הרשות, שעלול להגיע גם לכדי אישום פלילי. בנוסף, היעדר טופס 4 מקשה מאוד על העברת הזכויות על הנכס בטאבו ועל מכירתו ומרתיע קונים פוטנציאליים.
לכן, לקוחות רבים פונים אלינו גם בשלבים אלה, כאשר הם מעוניינים להסדיר את הבירוקרטיה באופן מהיר ולחסוך מעצמם אי נעימות והפסדים כספיים.

מה כולל הליווי שלנו?

לכל בנין / בית יש דרישות שונות, ואנו ממלאים את כל הדרישות המתקבלות מהעירייה.
בין היתר, נבצע עבורכם את הפעולות הבאות:

החתמת כל התצהירים הדרושים על ידי יועצי הפרויקט, כגון: אדריכל, קונסטרוקטור, מהנדס אינסטלציה וכו'
עבודה וקבלת אישורים מול תאגידי המים והביוב, הג"א, כיבוי אש, ועוד
עבודה מול מעבדה מוסמכת איתה התקשרתם בתחילת הבנייה
הגשת כל האישורים לעירייה או הרשות המקומית וקבלת הטופס המיוחל

דוגמא לטופס 4

לפרטים ומידע נוסף צרו עמנו קשר